Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 24.04.26, 12:44

Головна » 2019 » Грудень » 5 » Математичний конкурс «Кенгуру»
Математичний конкурс «Кенгуру»

Математичний конкурс «Кенгуру» – один із найпопулярніших конкурсів школярів з математики у світі, який проходить під девізом «Кенгуру скликає друзів».
  4 грудня в нашому ліцеї відбувся І етап конкурсу «Кенгуру», до якого долучилися учні 2-6 класів під наставництвом Гогой Ганни Мойсеївни, вчительки математики.
  Конкурс «Кенгуру» має на меті зацікавити дітей математикою. Кожний бажаючий учень, незалежно від рівня знань математики, може бути його учасником, а пропоновані завдання завжди викликають інтерес до математики, навіть у тих, хто нею не особливо захоплюється. Цікаві логічні задачі заохочують до участі у конкурсі «Кенгуру» все більше дітей нашого ліцею. У цьому конкурсі немає переможених. Кожен учасник гри отримує сертифікат учасника, а діти, які отримали вищі бали, отримують диплом “Відмінний” або “Добрий результат”.

Бажаємо всім учасникам успіху та чекаємо на результати!

Сьомак Л.Я., заступник директора з навчальної роботи

Переглядів: 404 | Додав: gonchar2101 | Рейтинг: 4.8/4