Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 24.05.09, 00:33

Головна » 2016 » Березень » 5 » Методичний тиждень «Від творчого вчителя – до творчого учня»
Методичний тиждень «Від творчого вчителя – до творчого учня»

З метою пропаганди  та поширення  педагогічного досвіду  учителів з 29.02 по 04.03 в школі відбувся методичний  тиждень  «Від творчого вчителя – до творчого учня», під час якого вчителями школи було проведено відкриті  нестандартні уроки.

Нестандартний урок геометрії проведено у 8 класі вчителем вищої категорії Гогой Г.М. з теми «Площі фігур». Учні обчислювали геометричні задачі, які базувалися на даних місцевого матеріалу,  а саме: шукали висоту Свято-Георгіївського храму, обчислювали площу підземелля, площі виставкових кімнат музею тощо.

Естафету перейняла вчителька вищої категорії Пекарська О.А., на уроці якої учні 2 класу вправлялися у закріпленні вивчених таблиць множення,  уявно подорожуючи від школи по славетних місцях нашого села.

Дані уроки продемонстрували  можливості реалізації Концепції національно-патріотичного виховання під час навчально-виховного процесу.

Цікаво пройшов урок зарубіжної літератури у 5 класі (вчитель вищої категорії, «вчитель-методист» Грицюк Г.Д.) з теми «Елеонор Портер «Поліана». Ідея радості життя у відкритті світу у творі». Учні не лише аналізували, співставляли,  а й опановували «Гру в радість» - таку просту і водночас важку у повсякденному житті.

Дуже корисним для всіх педагогічних працівників школи був майстер-клас учителя вищої категорії, «старшого вчителя» Гончара В.М. щодо використання освітніх ресурсів мережі Інтернет під час вирішення різноманітних дидактичних завдань. Зокрема, познайомив учасників заходу із сайтом навчального контенту http://learningapps.org/.

Заходи методичного тижня сприяли формуванню  педагога-майстра у процесі самостійної практичної діяльності. Адже кожен мав змогу проаналізувати та осмислити власний досвід роботи і досвід колег. Невипадково видатні педагоги минулого підкреслювали, що вчитель залишається вчителем, поки самостійно вчиться.

Сьомак Л.Я., заступник директора з навчально-виховної роботи

Переглядів: 535 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 3.0/2