Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSВівторок, 24.05.07, 05:15

Головна » 2021 » Вересень » 21 » Міжнародний день миру
Міжнародний день миру

Хай буде мир на всій землі!
Хай дім новий будується,
Хай сад новий росте в селі,
Нова зростає вулиця.

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів. Щороку 21 вересня люди у різних куточках планети відзначають Міжнародний день миру, свято, покликане змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити що-небудь заради спокою на Землі. Для дуже багатьох  людей у сучасному світі мир – це не більш ніж казкова мрія. Адже раніше і для нас, українців, мир – це була повсякденна реальність: на вулицях нашої неньки-України було спокійно, всі діти ходили до школи, посміхалися. Але відбулися різкі зміни, підкралося горе… І нам, українцям, як ніколи, потрібно усіма силами боротися за мир, щоб завжди світило тепле, ясне сонечко, щоб небо було чисте та голубе, щоб завжди були посмішки на обличчях у людей. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.

В цей день класні керівники нашого ліцею організували чимало заходів. Учні 2-4 та 6 класів провели ранкову зустріч «Ми за мир». Четвертокласники щиро та від душі заспівали пісню «Молитва за Україну». Третьокласники провели конкурс малюнків і переглянули разом із учнями 5 класу відео презентацію «Україна за мир». Наші першокласники разом із другокласниками виготовили і розфарбували паперових  голубів. А ще Наталія Павлівна зробила зі своїми вихованцями відбитки долоньок, які залишили навколо малюнка планети Земля, як символ того, що мир на Землі в руках людей. Також були проведені такі виховні години: «Мир – це впевненість у завтрашньому дні, у своєму майбутньому» (5 клас), «Ми за мир» (6 клас), «Принеси мир в Україну» (7 клас). Одинадцятикласники разом зі Світланою Антонівною провели рольову гру «Ми за мир у всьому світі».
  Сьогодні найбільше хочеться побажати всім миру та спокою, жити здоровими та щасливими.

Вараницька В.В., педагог-організатор

Переглядів: 440 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 5.0/3