Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 24.04.26, 12:40

Головна » 2014 » Березень » 13 » Напиши листа Тарасу!
Напиши листа Тарасу!

Цьогоріч Україна і світ святкували славний ювілей Тараса Шевченка – 200 років з дня його народження. Шевченко – унікальна постать не тільки в українській, а й світовій культурі. Ідеї його творчості, без сумніву, актуальні і нині. Читаючи твори Кобзаря, часто можна зауважити, що ці слова писав наш сучасник.

Відтак народний депутат України Валентин Королюк оголосив  про проведення конкурсу серед шкільної молоді «Напиши листа Тарасу», до участі в якому запрошувалися школярі 5-11 класів шкіл міста Дубна, Дубенського, Здолбунівського, Радивилівського, Млинівського та Демидівського районів.

Вітаємо ученицю 11 класу нашої школи Зозулю Валентину, чий лист Тарасу був достойно оцінений компетентним журі – ІІІ місце. Її було нагороджено Дипломом та цінним подарунком. Адже лист Валентини містив посилання на його твори, аргументи про актуальність ідей Кобзаря сьогодні.

Бажаємо переможниці, щоб натхнене Кобзареве слово було дороговказом у житті.
Переглядів: 729 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 0.0/0