Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 24.05.09, 03:10

Головна » 2021 » Травень » 28 » Навчально-польові збори - 2021
Навчально-польові збори - 2021

З 24 по 26 травня 2021 року у нашому ліцеї з метою забезпечення виконання у повному обсязі навчального плану та програми з предмета «Захист України», практичного закріплення рівня знань, умінь та навичок учнів з вогневої, тактичної, стройової, прикладної фізичної підготовки та формування їх готовності до захисту Вітчизни відбулися навчально-польові збори для хлопців та дівчат 11 класу.

Заняття включали стройовий огляд, тактичну підготовку й військову топографію. Учні тренувалися у виконанні стройових прийомів, навчалися діям солдата в бою, прийомам і правилам виконання способів пересування солдата на полі бою, вимогам до вибору місця ведення вогню та спостереження за противником, надання домедичної допомоги в умовах бойових дій. Випускники випробували свою влучність у стрільбі з пневматичної зброї.

Ліцеїстам під час практичних занять та в формі військової гри було цікаво на практиці відпрацьовувати раніше отримані теоретичні знання та опановувати нові знання, відчувався інтерес до вивчення основ вогневої, тактичної, топографічної, фізичної підготовки.

Гогой Я.П., вчитель предмета «Захист України»

Переглядів: 454 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 5.0/2