Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 24.04.26, 02:22

Головна » 2019 » Лютий » 21 » Обласний семінар для керівників гуртків з конструювання повітряних зміїв
Обласний семінар для керівників гуртків з конструювання повітряних зміїв

20 лютого 2019 року на базі комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради відбувся семінар для керівників творчих об’єднань з конструювання повітряних зміїв з теми «Змії класу Z3, новітні підходи у виготовленні».
  До учасників семінару звернувся Южаков Володимир Вікторович, директор комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді»  Рівненської обласної ради.
  В теоретичній частині семінару Примачок Віктор Валентинович, методист комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді», ознайомив присутніх з вимогами до класу повітряних зміїв Z3. Учасники семінару обговорили правила проведення обласного фестивалю повітряних зміїв «Поліське небо", який відбудеться 19 квітня 2019 року.

Лукащик Василь Олександрович, керівник гуртків Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради, поділився власним досвідом виготовлення повітряних зміїв класу Z3, а у практичній частині семінару провів майстер-клас "Виготовлення об’ємного безкаркасного змія".
  Шмигельський Володимир Ярославович, керівник гуртків комунального закладу «Районний Будинок учнівської молоді» Дубенської районної ради, провів практичне заняття «Бумеранг – від найпростішого до найскладнішого».
  У заключній частині семінару учасники обговорили умови та правила проведення обласних змагань серед учнівської молоді моделей класу «Бумеранг» та позмагались у запуску бумерангів.

Володимир Гончар, вчитель фізики,
керівник гуртка "Конструювання повітряних зміїв"

Переглядів: 439 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 5.0/6