Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 24.04.29, 08:09

Головна » 2020 » Квітень » 13 » Підсумки конкурсу малюнків "Космічні канікули"
Підсумки конкурсу малюнків "Космічні канікули"

Цікавим та по-справжньому змагальним був конкурс малюнків "Космічні канікули", присвячений Міжнародному дню польоту людини в космос. Відчувалося, що і школярів, і дорослих цікавить тема космосу, міжпланетних польотів, космічних досліджень. Всього було представлено 35 малюнків у трьох вікових категоріях. Найактивнішими учасниками серед учнів були: Гончар Володимир, учень 5 класу, який подав 3 малюнки, учениця 6 класу Федорова Діана з трьома роботами, а Катерина Криштоф, учениця 11 класу, намалювала аж 6 чудових картин. Крім ліцеїстів, активну участь у конкурсі взяли вчителі ліцею та батьки учнів. Надія Степанівна Чубай, вчителька англійської мови, подала на конкурс 3 роботи. Потапчук Ольга, мама Потапчука Тимофія, не лише підтримувала сина у конкурсі, а й також зобразила свій оригінальний малюнок. Долучився до участі в конкурсі вчитель християнської етики Возний Володимир Віталійович з маленьким сином Денисом.
  Кожен малюнок неповторний, адже відображає бачення людиною безмежного та загадкового конкурсу. То ж для визначення переможців було проведено онлайн голосування, участь в якому міг взяти кожен охочий. Найвища оцінка за роботу - 5 балів. Протягом неділі участь у голосуванні взяли 49 осіб, які й визначили найкращі роботи:

Категорія до 10 років:

Криштоф Богдан, 2 клас, "Веселі планети", (4,4)
Чирський Максим (4 клас), Чирська Ілона (2 клас), "Безмежний захоплюючий космос", (4,4)

Івашутін Олександр, 3 клас, "Таємничий Марс", (4,3)

Борисовський Захар, 1 клас, "Політ у космос", (4,1)
Возний Денис Володимирович (4 роки) з татом Возним Володимиром Віталійовичем "Подорож до далеких зірок", (4,1)
Чирський Роман, 2 клас, "До далекої планети, наче мрія, мчить ракета...", (4,1)

Категорія 11-14 років:

Федорова Діана, 6 клас, "Космонавтик" (4,3)

Федорова Діана, 6 клас, "Космонавт Майбутнього", (4,2)

Гончар Володимир, 5 клас, "Наша рідна Земля", (3,9)

У категорії понад 14 років одноосібним переможцем стала одинадцятикласниця Катерина Криштоф. Відразу чотири її картини ("Зоряне небо", "Дивний світ", "Сатурн", "Астероїд, що летить до Землі") отримали однакову кількість балів (4,6).

Три роботи дорослих учасників конкурсу набрали однакову кількість балів (4,8):
Чубай Надія, вчителька англійської мови,"Space between us"
Гогой Ярослав, вчитель історії, "Тату, а де люди?"
Володимир Гончар, вчитель фізики, "Люди на Місяці" (за мотивами картини О.Леонова).

Переглянути усі роботи учасників конкурсу можна у галереї

Усі учасники конкурсу отримають дипломи, а його переможці будуть нагороджені призами після завершення карантину.
  Прошу учасників конкурсу зберігати свої малюнки. Після відновлення навчання буде організовано виставку робіт у стінах ліцею.
  Дякую усім за активну участь!

Гончар В.М., вчитель фізики

P.S. З технічних причин не взяв участі в конкурсі чудовий малюнок, намальований Денисом Возним (4 роки) разом з мамою Мар'яною Возною. Велика подяка Денису та його батькам за активну участь у конкурсі!

Переглядів: 854 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 5.0/6
1 larisavalya • 21:17, 20.04.13
Вітаю усіх учасників Конкурсу та його організатора Володимира Михайловича Гончара, вчителя фізики та астрономії. Кожен з вас створив  оригінальний твір, що показав  авторське бачення космічного простору та художні здібності. Ви зробили крок назустріч неймовірним космічним фантазіям! Віриться, що через малюнок діти можуть більше зацікавитись космосом і наукою, що наближає людство до зірок! Натхнення всім та здійснення
мрій! respect