Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 24.05.03, 10:30

Головна » 2019 » Жовтень » 19 » Подорож у чарівну осінь
Подорож у чарівну осінь

Цього тижня учні 1-го класу вирушили у гості до чарівниці осені. Протягом тижня діти збагатили знання інформацією про ознаки осінньої пори, ознайомились з прикметами та ознаками осені, розкрили походження назв місяців осені, навчалися пов'язувати народну мудрість із характерними ознаками осені. Закріпили уявлення про осінні погодні та природні зміни в житті рослин, тварин, неживої природи. Розкрили зв'язок між змінами в природі та умовними періодами осені - рання, золота, пізня. Збагатили словниковий запас словами-епітетами.

Завітавши до осіннього парку, учні милувалися красою золотокосої осені. На уроках трудового навчання та образотворчого мистецтва діти передавали усю чарівність пори року. У підсумку, першокласники створили "Осіннє панно" та композиції з осінніх листочків.

Ковальчук О.В., вчителька 1 класу

Переглядів: 444 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 5.0/3