Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSВівторок, 17.09.26, 17:28

Головна » 2016 » Грудень » 29 » Профорієнтаційна робота
Профорієнтаційна робота

Вибір професії  у старших класах є найголовнішим питанням для особистості старшокласника, батьків, вчителів. Це питання обговорюється в сім’ях, самими учнями, і чим ближче до закінчення школи, тим стає значущим, а й іноді драматичним.   Cаме з метою профорієнтації 29 грудня у школі відбулася зустріч старшокласників із Валентиною Зозулею,  випускницею нашої школи (2014), а нині курсанткою Національної академії внутрішніх справ України.

Хлопці та дівчата отримали відеоматеріали, інформаційні буклети, випуски газет «Наша академія» та анкети вступника. Також вони були поінформовані про веб-сайт академії, на якому міститься розділ «Вступникам» для абітурієнтів.

Л.Сьомак, заступник директора з навчально-виховної роботи

Переглядів: 99 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 5.0/1