Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСубота, 24.04.27, 00:49

Головна » 2013 » Травень » 28 » Прощання з початковою школою
Прощання з початковою школою

23 травня у Пляшевській ЗОШ відбувся ранок учнів 4-го класу «Прощання з початковою школою». Перейшовши до наступної  – середньої шкільної ланки, діти починають «доросле» шкільне життя – з’являться нові предмети, нові вчителі.

А сьогодні вони дякували своєму класному керівникові, завучу школи, Сьомак Ларисі Яківні за її працю і турботу про них протягом чотирьох попередніх років.

Діти, виявляючи свої досягнення, співали пісні, розказували вірші. Старання дітей були гідно оцінені  – вони отримали пам’ятні грамоти і медалі.

Грамотами також були нагороджені батьки школярів.

До привітань в адресу маленьких «випускників» приєднався насельник Свято-Георгіївського монастиря ігумен Григорій (Нерета) і вручив їм на знак божого благословення ікони Спасителя, Який благословляє дітей і Ангела охоронителя.

Прес-Служба Свято-Георгіївського чоловічого монастиря

на "Козацьких Могилах”