Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 24.04.26, 02:52

Головна » 2013 » Вересень » 16 » Радісна подія
Радісна подія

Особливим для учнів Пляшевської ЗОШ І-ІІІ ст. був нинішній Першовересень. Адже на свято Першого дзвоника до школи прибули почесні гості, а саме голова Радивилівської РДА Грисюк А.І., начальник відділу освіти Ковалевська І.М., сільський голова В.Антонюк, намісник Свято-Георгіївського монастиря, що на «Козацьких могилах» ієромонах Софроній, спонсори.

Анатолій Іванович вручив директору школи ключі від довгоочікуваного шкільного автобуса вартістю його 312 тис. гривень, який виділений за державною програмою «Шкільний автобус», а Ірина Миколаївна – сертифікат на суму 2500 грн. для придбання мультимедійного проектора. Намісник монастиря о.Софроній провів освячення автобуса та благословив учнів та вчителів на новий навчальний рік.

Ми висловлюємо слова вдячності керівникам району за турботу про дітей, за створення умов для надання якісних освітніх послуг.

Ремесник П.А., директор школи
Переглядів: 727 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 5.0/1