Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSНеділя, 24.04.28, 22:09

Головна » 2022 » Лютий » 8 » “Разом для найкращого Інтернету”
“Разом для найкращого Інтернету”

8 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.
  День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю. Мільйони людей об’єднуються, щоб надихнутися для позитивних змін онлайн, підвищити освіченість з питань безпеки онлайн та взяти участь у заходах, що проходять у всьому світі. День безпечного Інтернету націлений на створення безпечного та найкращого Інтернету, де кожний та кожна можуть використовувати технології відповідально, у дусі поваги, критично та творчо.
  Пропоную і Вам дізнатися більше про те, як захистити себе при роботі у мережі, переглянувши наступні матеріали:

1. Ресурс "Безпечний Інтернет" (правила безпечного Інтернету, або як не потрапити у халепу)
2. Проєкт "Stop Sexтинг"
3. Відеоролик "Казка про Скріпочку"

4. Ліфлет «А з чим ти стикаєшся в Інтернеті?»
5. Робочий зошит для підлітків the Web We Want (Інтернет, який ми хочемо)
6. Посібник "Дізнайся про свої права в цифровому середовищі".

Також учні ліцею можуть взяти участь у вебквесті, який триватиме протягом 7-11 лютого 2022 року. Вебквест містить 9 завдань, після виконання кожного з яких учасник дізнається код. Чим більше кодів зібрано - тим більше шансів перемогти. Зібрані коди потрібно повідомити вчителю інформатики особисто або скористатися спеціальною формою. Підсумки змагання будуть оголошені 14 лютого. Переможець отримає цінний приз!

Володимир ГОНЧАР, вчитель інформатики

Переглядів: 267 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 5.0/4