Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 24.05.06, 00:39

Головна » 2021 » Грудень » 19 » "Шлях книги до читача"
"Шлях книги до читача"

17 грудня 2021 р. під час Національного тижня читання у Пляшевському ліцеї для учнів 4 класу бібліотекарем публічно-шкільної бібліотеки-філії с.Пляшева проведено феєрію мандрів "Шлях книги до читача". Учні переглянули відео ролик "Як твориться книга", щоб краще зрозуміти, наскільки це важлива і клопітка праця багатьох людей. Бібліотекар наголосила про бережливе ставлення до всіх книг та важливість читання. Під час заходу провели літературні роздуми "Моя улюблена книга", під час яких кожен учасник представляв свою улюблену книгу цікавими розповідями, щоб залучити до читання своєї улюбленої книги своїх друзів. Діти також ознайомилися з різноманітними книгами із виставки "Знайди собі друга серед героїв книжок". Вчителька 4 класу Оксана Антонівна Пекарська розповіла дітям про велику роль книги у житті людини. А на закінчення заходу учні взяли участь в анкетуванні "Я - бібліотека - книга". Цікаво та корисно провели час, дізнались багато пізнавального, вчилися представляти прочитані книги та обіцяли багато читати.

Марія Хміль, бібліотекар публічно-шкільної бібліотеки-філії с.Пляшева

Переглядів: 198 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 5.0/3