Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSВівторок, 24.04.30, 16:24

Головна » 2020 » Березень » 11 » Суперкозачка ліцею
Суперкозачка ліцею

10 березня чотові доповіли Іллі Ремеснику, курінному отаману нашого ліцею, про прибуття козаків та козачок на конкурс «Суперкозачка ліцею». П’ятикласники Андрій Ковальчук, Володя Гончар та Михайлик Скруха, ведучі-козачки заходу, привітали усіх присутніх зі святом весни та сповістили про конкурси, в яких взяли участь Свіргун Лілія (учениця 5 класу), Якобчук Ангеліна (учениця 6 класу), Бронтерюк Мар’яна (учениця 7 класу) та Троян Катерина (учениця 8 класу). У конкурсах «Моя візитівка», «Господарочка», «Найспритніша», «Я – спортсменка», «Кухарочка», «А ми вже вареничків хочем!», «Я – козачка твоя!» найвродливіші, найчарівніші та найспритніші наші козачки продемонстрували усі свої вміння.

Журі конкурсу Анастасія Ткачук, Катерина Криштоф та Олеся Романюк, учениці 11 класу, оголосили результати після вирішального конкурсу «Вболівальники». За третє місце грамотою «Міс ніжність» була нагороджена Лілія Свіргун та Катерина Троян нагороджена грамотою «Міс чарівність». Друге місце посіла Мар’яна Бронтерюк і була нагороджена грамотою "Міс глядацьких симпатій". Суперкозачкою ліцею стала Ангеліна Якобчук, яка також була нагороджена почесною грамотою.
  Прийміть усі наші вітання. Щастя вам, радості, мирного неба, здоров’я та довголіття. Хай щастить!

Валентина Вараницька, педагог-організатор

Переглядів: 607 | Додав: gonchar2101 | Рейтинг: 5.0/2