Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 24.05.06, 08:03

Головна » 2021 » Грудень » 6 » Суперкозак ліцею
Суперкозак ліцею

Стало доброю традицією у нашому ліцеї 6 грудня проводити конкурс “Суперкозак ліцею”. Це конкурсно-розважальна програма, яка допомогла  нашим  хлопцям- козакам  показати себе з найкращого боку. Свою силу, мужність і кмітливість демонстрували  Ткачук Тарас  (учень 8 класу), Скруха Михайло (учень 7 класу), Чирський Максим (учень 6 класу), Івашутін Олександр (учень 5 класу). А оцінювало їх здібності по 4-бальній системі компетентне журі у такому складі: Качан Мар’яна, Масюк Марія, Кочубей Христина та Локацька Вікторія, учениці 9 класу. У кожного з учасників були  свої вболівальники  у залі, які особливо продемонстрували свою підтримку у конкурсі «Вболівальник». За результатами 9 конкурсів:
ІІІ місце виборов Чирський Максим.
ІІ місце посів Ткачук Тарас.
І місце здобув Скруха Михайло.
  Всі хлопці були просто чудові і нагороджені грамотами!
  Вітаємо Михайла Скруху з перемогою, суперкозака нашого ліцею серед учнів 5-8 класів!

Галерея світлин

Вараницька В.В., педагог-організатор