Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 24.05.06, 00:14

Головна » 2021 » Грудень » 21 » Святий Миколай завітав!
Святий Миколай завітав!

Галерея світлин

День Святого Миколая найбільш очікуване і улюблене свято для дітей, яке вони чекають з нетерпінням. 21 грудня Святий Миколай завітав до учнів Пляшевського ліцею і подарував їм казковий настрій, позитивні емоції і подарунки. Під час свята діти мали змогу повеселитися, позмагатися, взяти участь у цікавих конкурсах, спробувати себе у ролі чарівника та ведучого. Це свято запам’ятається дітям приємними несподіванками, гарним настроєм і неповторними враженнями! Нехай Миколай Чудотворець чує наші молитви і наповнить життя великими і малими чудесами!
  Особлива подяка приватному підприємству «Агро-Експрес-Сервіс». Саме вони щороку долучаються до організації новорічних свят. Тож і тепер подарували учням солодощі.
  А ще дякуємо депутату Демидівської селищної ради ФОП Цинюку Віктору Федоровичу за солодкий подарунок – мішок цукру для потреб шкільної їдальні.
  Добре, що поруч хороші люди!
  Щастя вам, миру і всіляких гараздів!

Наталія ЯКОБЧУК, вчителька Пляшевського ліцею

Переглядів: 504 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 4.0/4