Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 24.04.26, 20:57

Головна » 2016 » Травень » 27 » Свято Останнього дзвоника
Свято Останнього дзвоника

За доброю традицією,  дружною шкільною родиною зібралися сьогодні перед рідною школою, щоб відсвяткувати і радість наближення канікул і задоволення від зробленого за рік.  Сьогодні  - гордість за досягнуті успіхи,  адже за рік кожен учень пізнав багато нового та має  нові досягнення. Учнями школи були підкорені певні вершини у різноманітних конкурсах, олімпіадах.
   Директор школи Ремесник П.А.,  настоятель храму на «Козацьких могилах» о.Олег, гості  щиро і сердечно вітали весь колектив школи  з сьогоднішнім святом.

Все знов зійшлось в коловорот єдиний,
Завершується дія швидкоплинна,
І ось востаннє так зухвало й гордо
Звучить дзвінок хвилюючим акордом.

Тож нехай останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою у завтрашній день, надією життєвих гараздів і успіхів.
Не сумуйте за тим, що закінчилося,
Посміхніться тому, що було.

Переглядів: 539 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 3.8/4