Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 24.04.26, 05:18

Головна » 2014 » Лютий » 17 » Тиждень хімії, біології у Пляшевській ЗОШ
Тиждень хімії, біології у Пляшевській ЗОШ

Цікаво і змістовно пройшов тиждень біології та хімії у Пляшевській ЗОШ, під  наставництвом вчительки хімії та біології Гришко Марії Михайлівни. Учні 8 класу у формі уроку-гри познайомилися з класами неорганічних сполук . Учні під час уроку повторили особливості основних класів неорганічних сполук: визначили класифікацію, властивості, генетичний зв’язок між класами неорганічних сполук, що сприяло розвитку інтересу до навчання. Етапами уроку було    представлення команд,         розминка, складання формул, закінчували рівняння реакцій, розв’язували задачі і, звичайно,  підбиття підсумків уроку (визначення команди переможця).

Учні 7 класу були активними учасниками інтелектуальної гри  «найрозумніший». Гра складалася з трьох турів.

1 тур: у грі брали участь 10 учнів. Вони виконували тестові завдання.

2 тур: брали  участь 5 учнів, переможців першого туру. Відповіді давали за 1 хв. облік правильних відповідей вели учні – помічники.

3 тур: фінал гри брали   участь три учні, переможці другого туру. Хто за ким буде відповідати визначали шляхом жеребкування. В кінці гри визначався один учень переможець «Найрозумніший» - Зозуля Маряна.

Під час  круглого столу  ВІЛ-СНІД учні  9, 10, 11 класів аналізували шляхи й умови інфікування ВІЛ, з’ясовували ситуації, в яких ВІЛ не передається, дізналися, як уникнути ВІЛ-інфікування.

Інтегрований урок хімії та світової літератури «Д. Менделєєв і О. Блок» (11 клас) розширив і поглибив знання  учнів про діяльність видатного хіміка Д. І. Менделєєва та творчість талановитого поета О. Блока,  сприяв вихованню любові до прекрасного, працелюбності; розвивав творчі здібності, інтерес до науки, вміння самостійно здобувати й поглиблювати знання. Одинадцятикласники  дізналися про родину Д. Менделєєва та О. Блока, про роль жінки в працях Д. Менделєєва та поезії О. Блока як образ Батьківщини, матері, уособлення міцного, постійного, морально-чистого, гуманного, про засоби пізнання науки і мистецтва.

Підсумком  тижня був КВК  між учнями 7-11 класів, що пройшов за планом:

1.     Представлення команд.

2.     Розминка (питання командам).

3.     Конкурс «Чорний ящик».

4.     Конкурс «Хімія в поезії».

5.     Конкурс «Знавці».

6.     Конкурс «Пантоміма».

7.     Конкурс «Хімія та здоров’я».

8.     Конкурс «Домашнє завдання».

9.     Підбиття підсумків (визначення переможців) – Команда «Юні хіміки» учнів 7 класу, капітан Зозуля Мар’яна.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Сьомак Л.Я.

Переглядів: 697 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 0.0/0