Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСереда, 24.05.01, 23:01

Головна » 2021 » Жовтень » 8 » Уроки патріотичного виховання
Уроки патріотичного виховання

7 жовтня старшим сержантом Національної гвардії України, інструктором з ОГП Сергієм Заводським було проведено уроки патріотичного виховання у середніх і старших класах Пляшевського ліцею.
  Сержант розповів дітям про військовий статут, основи тактики, самооборони та засади діяльності Національної гвардії. Також, у зв'язку з наближенням Дня захисників і захисниць України, який ми відзначатимемо 14 жовтня, було обговорено роль жінок у захисті державного суверенітету.

Діти задавали багато питань про армію, побут військових, війну на Донбасі. Склалося враження, що вони переймаються долею України значно сильніше, ніж дорослі, більшість з яких вже давно забули, що війна триває і є потреба в обороні країни.
  За молоддю - майбутнє України, тому виховання дітей в національно-патріотичному дусі є основою українського народу та фундаментом його розвитку.

Юрій ХАРЧУК, вчитель предмета "Захист України"

Переглядів: 422 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 5.0/3