Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSНеділя, 24.05.05, 12:06

Головна » 2021 » Лютий » 18 » В книжечку на згадку зробимо закладку
В книжечку на згадку зробимо закладку

Бібліотечно-бібліографічні заняття з дітьми нагадують дітям про значення книги, вчать правильно орієнтуватися в морі друкованих видань.
  З метою бережливого ставлення до книг 18 лютого у Пляшевському ліцеї проходило бібліозаняття "В книжечку на згадку зробимо закладку" з учнями 1 та 3 класу. Бібліотекарка публічно-шкільної бібліотеки-філії с.Пляшева Хміль Марія Миколаївна та учителька 3 класу Пекарська Оксана Антонівна допомагали дітям у створенні оригінальних закладок. Діти також дізналися про значення книги у нашому житті та вивчали правила поведінки з книгою. Кожен з учнів наполегливо та творчо створив свої закладки. А ще на закладках розміщувалися різні вислови про книгу та читання.Надіємось, що користування такими закладками спонукає дітей до читання, до роздумів про книгу.

На завершення нашої зустрічі вчителька та діти подарували для шкільного відділу нашої бібліотеки нові, барвисті та цікаві дитячі книги, таким чином, підтримавши акцію "Подаруй бібліотеці нову книгу". Дякую :) вам за чудові книги! Із чудовим настроєм та морем позитивних емоцій завершилося наше бібліозаняття.

Марія Хміль, бібліотекарка публічно-шкільної бібліотеки-філії с.Пляшева

Переглядів: 308 | Додав: gonchar2101 | Рейтинг: 5.0/1