Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSВівторок, 24.04.30, 22:36

Головна » 2020 » Березень » 11 » Весна починається з Шевченка
Весна починається з Шевченка

Щороку в ці березневі дні Пляшевський ліцей вшановує річницю з Дня народження великого Кобзаря. Минають роки і сторіччя, відходять у небуття покління людей, змінюються їхні погляди, звичаї та вірування, а великі надбання мистецтва надовго переживають свої творців. До таких скарбів світового значення належать і творіння великого генія українського народу Т.Г.Шевченка. Для кожного покоління він є чимось особливим, як сила, як мудрість, як поезія, як дух, який в усі часи витав над нами.
  Наскільки знають творчість великого поета діти третього тисячоліття і що можуть розповісти про його життя?

У стінах ліцею 11 березня був проведений конкурс юних декламаторів. Вірші Шевченка завжди залишалися щирим виявом українського єства, виявом страждань і відваги його народу. Діти із задоволенням читали поезії Шевченка, переглянули короткий відео сюжет про долю відомого поета, мультфільм по життєпису, цікаві факти із творчого шляху. Прозвучали пісні на слова Т.Шевченка в сучасній обробці.
  Слід відзначити Цинюка Павла, Пилипей Марію, Ковальчук Юліану, Свіргун Лілію, Причепу Богдану, Ремесника Іллю, Причепу Назарія, Каліновського Олексія, Ткачук Софію.
  І доти, доки буде хоч один скривджений у світі, поезія Шевченка не втратить своєї ваги та актуальності.

Ковальчук С.А., вчителька української мови та літератури

Переглядів: 465 | Додав: gonchar2101 | Рейтинг: 5.0/2