Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСубота, 24.04.27, 07:11

Головна » 2020 » Лютий » 16 » Відбулися контрольні випробування з базових дисциплін МАН
Відбулися контрольні випробування з базових дисциплін МАН

16 лютого у навчальних корпусах Національного університету водного господарства та природокористування здобувачі освіти, які працювали над науковими дослідженнями та представили свої розробки на конкурс-захист Малої академії наук учнівської молоді, виконували контрольні завдання з базових дисциплін. В обласному етапі конкурсу-захисту беруть участь троє учениць Пляшевського ліцею, одинадцятикласниці Заводська Марія (секція експериментальної фізики), Ткачук Анастасія (секція української мови) та Криштоф Катерина (секція мистецтвознавства).
  Уже завтра будуть оголошені результати контрольних випробувань та заочного оцінювання науково-дослідницьких робіт, а через тиждень, 23 лютого, відбудеться захист наукових робіт, у якому юним науковцям потрібно представити журі свої дослідження, аргументовано відповісти на запитання.
  Бажаю нашим ліцеїсткам успішного виступу! Хай щастить!

Володимир Гончар, вчитель фізики

Переглядів: 539 | Додав: gonchar2101 | Рейтинг: 5.0/7