Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 24.04.26, 12:14

Головна » 2018 » Квітень » 18 » Відбувся фізичний конкурс “Левеня”
Відбувся фізичний конкурс “Левеня”

18 квітня у ліцеї відбувся фізичний конкурс “Левеня”, який проводиться Львівським фізико-математичним ліцеєм при Львівському національному університеті імені Івана Франка.
  Цьогоріч у конкурсі взяли участь 14 школярів (7 клас - 6 учнів, 9 клас - 4 учні, 10 клас - 3 учні, 11 клас - 1 учень). Протягом 75 хвилин ліцеїсти шукали відповіді на цікаві та оригінальні запитання. Конкурс дає змогу перевірити знання фізики, загальну ерудицію, спостережливість.
  Тепер учасники конкурсу з нетерпінням очікуватимуть результатів перевірки власних робіт. А тим, хто хоче в майбутньому взяти участь у конкурсі, можна порадити бути наполегливим у вивченні фізики, інших наук про природу, математики, цікавитися новинами науки, техніки та технологій. Перевірити свій рівень знань можна, зокрема, користуючись архівом задач конкурсу "Левеня".

Володимир Гончар, вчитель фізики

Переглядів: 503 | Додав: gonchar2101 | Рейтинг: 5.0/4