Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSВівторок, 24.05.07, 01:25

Головна » 2021 » Листопад » 9 » Відчуття єдності
Відчуття єдності

Щорічно, починаючи з 9 листопада 1997 року, в Україні відзначають День української писемності та мови. Школярі Пляшевського ліцею старанно писали радіодиктант, написаний патріархом сучасної української літератури Юрієм Андруховичем, перевіряючи свої вміння писати, бажаючи самоствердитись і самореалізуватись. У школі вже стало хорошою традицією написання диктанту, адже це розвиває мислення, пам’ять, уяву, інтелект. Бути грамотним – модно і престижно!

Чарівні слова у нашому житті

Свято продовжила відверта розмова про ввічливі слова та ввічливі вчинки у 7 класі за круглим столом. Школярі зрозуміли, що елементарною вимогою до культурної поведінки є ввічливість – моральна риса, що характеризує людину. Учні розв’язували моральні задачі, працювали із жартівливими дієсловами, знаходили відповідники до іншомовних слів. Пісня «Ой яка чудова українська мова» була продовженням легенди про те, як Бог роздавав мови. Тест «Чи ввічливий ти?» учасники вирішували залюбки. Цікаво обговорили оповідання В.Сухомлинського «Міледі Валя і сер Митя». Щиро віриться, що вживання ввічливих слів стане нормою життя наших школярів.

Світлана КОВАЛЬЧУК, вчителька української мови та літератури

Переглядів: 264 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 5.0/2