Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 24.05.06, 00:23

Головна » 2021 » Грудень » 6 » Вітаємо переможців конкурсів!
Вітаємо переможців конкурсів!

1 грудня відбувся І етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у якому учні ліцею показали хороші результати.
  Свіргун Лілія (вчителька Ковальчук С.А.) виборола
І місце серед учнів 7 класу, Юхимчук Яна (вчителька Ковальчук С.А.) посіла ІІІ місце серед восьмикласників громади, а Качан Мар'яна (вчителька Грицюк Г.Д.) - ІІІ місце серед учнів 9 класу. Вітаємо дівчат та їх наставниць з вдалим виступом!
  30 листопада у закладі проводилося онлайн тестування з нагоди Міжнародного дня захисту інформації. Школярі мали змогу оцінити власну обізнаність з правилами безпечного зберігання інформації та поборотися за приз - картку пам'яті ємністю 32 ГБ. Переможцем стала учениця 9 класу Борисовська Лія.
  А 3 грудня відбувся конкурс комп'ютерної графіки. Учні 1-4 класу виконували малюнки на тему "Ура, зима!", а школярі 5-8 класів - на тему "Зима у моєму саду...".
  Ліцеїсти були активними, на конкурс було представлено 10 малюнків від молодших школярів та 23 - від учнів 5-8 класів. Переможці були визначені шляхом онлайн голосування:

І місце - Бочкова Єлизавета (4 клас);
ІІ місце - Гончар Олесь (1 клас);
ІІІ місце - Троян Ангеліна (4 клас);
І місце - Гончар Володимир (7 клас);
ІІ місце - Коноплюк Олександр (6 клас);
ІІІ місце - Свіргун Лілія, Ільчук Анастасія (7 клас).
  Спеціальним призом було відмічено найактивнішу учасницю - Лящук Мар'яну, ученицю 7 класу.
  Переглянути роботи учасників конкурсу можна у галереї.

Володимир ГОНЧАР, заступник директора з навчальної роботи

Переглядів: 317 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 5.0/4