Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСереда, 24.05.01, 21:40

Головна » 2021 » Жовтень » 30 » Вітаємо переможців олімпіад!
Вітаємо переможців олімпіад!

З метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді з 08 жовтня по 23 жовтня 2021 року в ліцеї було проведено перший тур першого етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.
  В олімпіаді з англійської мови найбільш активними були учні 8 класу (вчителька Головачук І.Є.) - 14 учасників. Призерами першого туру стали: Юхимчук Яна (І місце), Борисовська Лія (ІІ місце), Федорова Діана (ІІІ місце)
  Призерами олімпіади з трудового навчання (вчитель Лотоцький Ю.В.) стали: Ремесник Ілля (9 клас, І місце), Хом’як Володимир (11 клас, І місце), Васелюк Ярослав (11 клас, ІІ місце)
  Найкращі результати в олімпіаді з математики показали учні 6 та 7 класів (вчителька Гогой Г.М.). Переможці першого туру: Сова Євгенія (6 клас, І місце), Степенко Костянтин (6 клас, ІІ місце), Чирський Максим Дмитрович (6 клас, ІІІ місце), Ремесник Назарій (6 клас, ІІІ місце), Лящук Мар’яна (7 клас, ІІ місце), Ковальчук Андрій (7 клас, ІІІ місце), Свіргун Лілія (7 клас, ІІІ місце).
  Хміль Яна (10 клас, ІІ місце, вчитель Ремесник П.А.) та Хом’як Володимир (11 клас, ІІ місце, вчитель Ремесник П.А.) стали призерами олімпіади з історії.
  В олімпіаді з біології призові місця вибороли: Качан Мар’яна (9 клас, ІІ місце, вчителька Польова О.І.), Масюк Марія (9 клас, ІІ місце, вчителька Польова О.І.), Кочубей Христина (9 клас, ІІІ місце, вчителька Польова О.І.),  Хом’як Володимир (11 клас, ІІІ місце, вчителька Бузан М.М.).
  Переможцями олімпіади з української мови та літератури стали: Масюк Соломія (7 клас, ІІ місце, вчителька Ковальчук С.А.), Свіргун Лілія (7 клас, ІІІ місце, вчителька Ковальчук С.А.), Скруха Михайло (7 клас, ІІІ місце, вчителька Ковальчук С.А.), Федорова Діана (8 клас, ІІ місце, вчителька Ковальчук С.А.), Семенюк Надія (8 клас, ІІ місце, вчителька Ковальчук С.А.), Юхимчук Яна (8 клас, ІІІ місце, вчителька Ковальчук С.А.), Масюк Марія (9 клас, ІІ місце, вчителька Грицюк Г.Д.), Ремесник Ілля (9 клас, ІІ місце, вчителька Грицюк Г.Д.), Качан Мар’яна (9 клас, ІІІ місце, вчителька Грицюк Г.Д.), Кочубей Христина (9 клас, ІІІ місце, вчителька Грицюк Г.Д.), Хміль Яна (10 клас, ІІ місце, вчителька Ковальчук С.А.), Лук'яненко Анастасія (10 клас, ІІІ місце, вчителька Ковальчук С.А.), Хом'як Володимир (11 клас, ІІ місце, вчителька Ковальчук С.А.),.
  Хороші результати в олімпіаді з хімії (вчителька Бузан М.М.) показали: Масюк Соломія (7 клас, ІІІ місце), Шевчук Яна (7 клас, ІІІ місце), Борисовська Лія (8 клас, ІІІ місце), Качан Мар’яна (9 клас, І місце), Кочубей Христина (9 клас, ІІ місце), Масюк Марія (9 клас, ІІ місце), Бронтерюк Мар’яна (9 клас, ІІІ місце).
  Робота Юхимчук Яни (вчителька Головачук І.Є.) була представлена в другому турі олімпіади з англійської мови і посіла ІІ місце, а учень 11 класу Хом’як Володимир (вчитель Лотоцький Ю.В.) виборов ІІІ місце в другому турі олімпіади з трудового навчання.
  Вітаю переможців та їх учителів! Усім учасникам олімпіади бажаю впевненості у своїх силах, цілеспрямованості, натхнення у навчанні!

Володимир Гончар, заступник директора з навчальної роботи

Переглядів: 369 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 5.0/3