Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 24.04.29, 04:06

Головна » 2022 » Січень » 21 » Вітаємо з Днем народження!
Вітаємо з Днем народження!

Щиро вітаємо  заступника директора з навчальної роботи,  вчителя фізики та інформатики Володимира Михайловича Гончара із 45-річним ювілеєм. Нехай життя наповнюється з кожним днем світлом і надією, щастям та любов’ю, успіхом і чудесами. Бажаємо фізичних і моральних сил, безсумнівної поваги і душевної радості. Нехай кожен успіх будь-якого з учнів буде гордістю для Вашого серця; нехай кожен урок, даний Вами, дарує дітям не тільки знання і вміння міркувати, але і віру в хороше, надію на краще, різнокольорові мрії та силу прагнення до них. Залишайтеся мудрим і добрим, цікавим і чудовим вчителем, на життєвій дорозі якого горять вогні удачі та щастя.

З днем народження вітаєм,
Від душі усі бажаєм
Щастя, радості, добра,
Здоров’я, успіхів, тепла,