Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСубота, 24.04.27, 01:17

Головна » 2015 » Березень » 4 » Вшанування 200-річчя від дня народження Михайла Вербицького
Вшанування 200-річчя від дня народження Михайла Вербицького

У Пляшевській школі було проведено вшанування 200-річчя від дня народження Михайла Вербицького (1815-1870). Учні підготували виступи про творчість Михайла Вербицького, біографію композитора та історію створення гімну, а також дізналися цікаві факти з життя композитора.

Вшанування пам’яті було розпочато із виконання гімну. Учні переглянули презентацію про історію створення гімну та фільм про життя і творчість композитора, про перше виконання гімну. У фільмі Олександр Зелінський – музикознавець розповідає про Вербицького, як людину з великої літери, котра заради своєї Батьківщини готовий переступити всі заборони.

Проведені заходи щодо вшанування пам’яті Михайла Вербицького сприяли розвитку патріотичного виховання учнів.

Юлія Гогой, вчителька музичного мистецтва та художньої культури

Переглядів: 541 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 0.0/0