Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSНеділя, 18.12.16, 19:17

larisavalya

Головна » 2018 » Листопад » 15 » З автобіографії Білоусова Всеволода Костянтиновича
З автобіографії Білоусова Всеволода Костянтиновича

Білоусов Всеволод Костянтинович народився 2 серпня 1914 року в Берестечку. Батько, Білоусов Костянтин Васильович, був юристом, а мати, Білоусова Ольга Лаврентіївна, працювала акушеркою в місцевій лікарні. Дружина, Білоусова Ольга Лаврентіївна, була продавчинею в книжковому магазині. Виховали трьох дітей: Мирославу, Олександру та Костянтина.
  Після закінчення Луцької гімназії імені Лесі Українки у 1936 році був безробітним до 1939 року.
  З приходом радянської влади був направлений на посаду завідуючого початковою школою села Антонівка.
  Після цього працював вчителем в Лобачівській семирічній школі та одночасно навчався заочно. Війна перервала працю і навчання. Після звільнення району від німецької окупації працював завідуючим Берестечківським райвно.
  З 1944 року займав посаду директора вечірньої середньої школи робітничої молоді і викладав німецьку мову в Берестечківській середній школі, де працював до 1962 року. З жовтня цього ж року вчителював в Глибочанській восьмирічній школі, з 1963 до 1974 року працював у Вовковиївськії середній школі. В 1958 році закінчив Київський державний педагогічний інститут іноземних мов. Після оформлення на пенсію прийшов працювати  у Пляшевську середню школу, де викладав німецьку мову.

З архівних матеріалів Пляшевського ліцею
Підготувала Чубай Н.С., вчителька англійської мови