Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 24.05.06, 20:11

Головна » 2021 » Вересень » 27 » Зустріч із правоохоронцем
Зустріч із правоохоронцем

У понеділок, 27 вересня, ліцей відвідав поліцейський офіцер Демидівської громади Петро Уяздовський. Зустріч із учнями 6-11 класів була цікавою та жвавою. Петро Віталійович обговорив із школярами питання протидії булінгу, дотримання правил дорожнього руху. На кожне запитання, а їх було чимало, учні отримали фахові та чіткі відповіді. А ще, звернувши увагу дітей на проблему безпеки руху у темний час доби, поліцейський усім присутнім вручив корисні сувеніри - оригінальні світловідбиваючі стікери.

Школярі із захопленням розглядали поліцейський автомобіль та його оснащення, а наприкінці зустрічі усі разом із задоволенням сфотографувалися на згадку.
  Кожна така зустріч, профілактична бесіда підвищують правову культуру учнів, формують повагу до закону, уміння оцінювати свої дії та вчинки з точки зору права.

Володимир ГОНЧАР,
заступник директора з навчальної роботи

Переглядів: 567 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 5.0/5