Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСереда, 24.05.08, 11:24

Головна » 2021 » Травень » 26 » Зустріч із школярами щодо збереження життя та здоров'я
Зустріч із школярами щодо збереження життя та здоров'я

26.05.2021 у Пляшевському ліцеї начальником служби у справах дітей Демидівської селищної ради Майєю Чечелюк та  поліцейським офіцером Петром Уяздовським були проведені профілактичні бесіди: «Безпека велосипедиста», «Правила дорожнього руху»,«Правила поведінки дітей під час літніх канікул». Під час зустрічі особлива увага була приділена питанню протидіі булінгу у дитячому середовищі та тому яка відповідальність передбачена за нього. Школярам роз’яснили, хто найчастіше стає жертвами булінгу, та попередили, до яких наслідків може привести замовчування дитиною факту вчинення відносно неї фізичного та морального насилля.Також акцентували увагу і на кібербулінгу, так як молоде покоління більше свого вільного часу проводить в соціальних мережах.

Під час бесіди здобувачам освіти  були запропоновані цікаві вікторини, пізнавальні відеоролики, розв’язання різних  практичних ситуацій.  Петро Віталійович професійно відповів на усі запитання присутніх. Діти отримали не лише додаткові знання, а й позитивні емоції, сівши за кермо поліцейського автомобіля, примірявши бронежилет, потримавши в руках спецзасоби. Зустріч закінчилась спільним фото на шкільному подвір’ї. Лише спільними зусиллями ми можемо зробити світ кращим та безпечнішим.

Петро Скруха, заступник директора ліцею з виховної роботи

Переглядів: 276 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 5.0/3