Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 24.05.06, 15:02

Головна » 2021 » Вересень » 27 » Зустріч у дружньому колі
Зустріч у дружньому колі

Завдяки співпраці нашого ліцею з Національним історико-меморіальним заповідником «Поле Берестецької битви», на його теренах  27 вересня представники учнівського самоврядування зустрічали шанованих гостей – викладачів та студентів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Луцького НТУ. Учні віршованим словом розповідали про свою гордість за приналежність до  героїчної землі, густо политою козацькою кров’ю.
  Даний захід є одним із прикладів реалізації Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України, адже сприяв формуванню ціннісних орієнтирів і громадянської самосвідомості у дітей та молоді бо здійснювався на прикладах героїчної боротьби Українського народу за самовизначення і творення власної держави, ідеалів свободи, соборності та державності українських козаків.

Потім у дружньому колі частували кулішем, розповідали про козацьку кухню. Спільно домовились відкривати нові горизонти, пізнавати історичні та туристичні перлини рідного краю, обмінюватись досвідом у творчих здобутках.

Лариса СЬОМАК, директор ліцею

Переглядів: 326 | Додав: Gonchar | Рейтинг: 5.0/3