Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСубота, 24.05.04, 01:11

Головна » Файли » Методичні розробки

Ковальчук О. В. Розробки ранкових зустрічей для 2 класу
[ Викачати з сервера (1.40 Mb) ] 21.03.12, 20:55

Ковальчук О. В. Розробки ранкових зустрічей для 2 класу. Навчально- методичний посібник. «Пляшевський ліцей» Демидівської селищної ради -Пляшева, 2021.- 54 с.

Пропонований посібник містить матеріали для підготовки та проведення ранкових зустрічей у 2 класі, дібраний відповідно до Концепції Нової української школи та вимог Державного стандарту початкової загальної освіти.
Щоденні вітання, цікаве подання матеріалу, групова робота, ігри та завдання розвивального характеру допоможуть учителеві продовжити роботу щодо створення класної спільноти, урізноманітнити уроки, сприятимуть розвитку навичок спілкування, логічного мислення молодших школярів, їхньої творчої уяви, самостійності, формуванню всебічно розвиненої особистості громадянина і патріота, здатного до інновацій.
Рекомендовано для вчителів початкових класів НУШ.

Укладач: Ковальчук О.В., вчитель початкових класів «Пляшевського ліцею» Демидівської селищної ради.
Рецензент: Сьомак Л. Я., заступник з навчальної роботи директора «Пляшевського ліцею»

Схвалено до друку на засіданні педагогічної ради «Пляшевського ліцею» Демидівської селищної ради (протокол № 4 від 12.02.2021).

Категорія: Методичні розробки | Додав: Gonchar
Переглядів: 206 | Завантажень: 16 | Рейтинг: 5.0/2