Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 24.04.26, 20:23

Головна » 2018 » Травень » 07

Першого вересня 2018 року Пляшевській середній школі (нині Пляшевський ліцей) виповнюється 50 років. За цей час школу закінчили 1014 випускників. Серед них є науковці та військові, вчителі та медики, державні службовці і працівники правоохоронних органів, підприємці та фермери. Ми гордимося Вами. За 50 років наша школа постаріла, хоча є у ній на даний час новий шкільний автобус, сучасний комп'ютерний клас, мультимедійний комплекс, інтернет, майстерня, спортзал, газова котельня, комфортний гуртожиток. Виготовлено проектно-кошторисну документацію на заміну енергозберігаючих вікон та даху. Народний депутат України Олександр Дехтярчук ... Читати далі »

Переглядів: 583 | Додав: gonchar2101 | Дата: 18.05.07 | Коментарі (0)