Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 24.04.26, 22:11

Головна » 2019 » Червень » 04

Добре, коли сонечко не тільки на небі, а й коли веселі промінчики сяють із дитячих оченят.
  По-особливому сонячно сьогодні в нашому ліцеї, адже свою роботу розпочав пришкільний табір відпочинку "Сонячні промінчики". Дітки 1-6 класів вже встигли засумувати за школою, одне за одним та своїми вчителями.
  Жваво розпочавши день із зарядки, яку проводила Пекарська Оксана Антонівна із незвичайним помічником-мавпеням, учні завзято та старанно виготовляли емблеми - маленькі сонечка та сонечко із промінцями-долоньками, то ж у нас тепер буде сонячно у будь-яку погоду. А далі ми цитували вірші, називали рос ... Читати далі »

Переглядів: 527 | Додав: gonchar2101 | Дата: 19.06.04 | Коментарі (0)