Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 24.05.03, 11:54

Головна » 2019 » Листопад » 13

Розвивайся, звеселяйся, моя рідна мово!
У барвінки зодягайся, українське слово!
Колосися житом в полі, піснею в оселі,
Щоб зростали наші діти мудрі та веселі,
Щоб на все життя з тобою ми запам’ятали,
Як з дитячої колиски мову покохали!

Українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава. «Рідна мова дорога людині, як саме життя» — говорить народна мудрість. Ми — українці — горді з того, що маємо свою державу, свою ... Читати далі »

Переглядів: 1695 | Додав: gonchar2101 | Дата: 19.11.13 | Коментарі (0)

12 листопада 2019 року на базі Демидівського ліцею відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови, в якому успішно виступили учні нашого ліцею: Ремесник Ілля посів ІІІ місце серед учнів 7 класу, а Яна Пилипів - ІІІ місце серед учнів 10 класу.
  Вітаємо переможців та Галину Дмитрівну Грицюк, вчительку української мови та літератури, котра підготувала школярів до олімпіади!

Переглядів: 590 | Додав: gonchar2101 | Дата: 19.11.13 | Коментарі (1)